Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 
SAKLI ORMAN: DÜNYANIN EN LEZZETLİ MANTAR ORMANINDAN SİPARİŞ VERİN.

2 Lİ YAZ PAKETİ

*
38,00 TL
Stokta Yok

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Tazelerimizin en yeni üyesi Cincile Mantarımızın yanına Pratik Lezzetlerimizden en çok sevilen Porçini Mantarlı Makarnayıda ekledik! Lezzetli Cincile Mantarının tüketimi; Cincile mantarının sapını kopartıp haşladıktan sonra; yumurtalarda, bulgur pilavında ya da soğan-biber eşliğinde sotelenip tüketilebilir. Bu mantarın sapının tadı pek hoş değil, sapsız tüketilmesi lezzeti bakımından daha güzel olacaktır.

2'li Lezzet Paketi İçindekiler;

500 Gr Cincile Mantarı

300 Gr Porçini Mantarlı Makara.

Şimdiden Afiyet Olsun..

Mantarlarımız Türkiye’nin farklı farklı bölgelerinde, doğanın yüzlerce zenginliğiyle dolu ormanlarından toplanır. Mantarlar mevsimine göre belli yörelerde yaşayan orman köylüleri tarafından, günün ağarmasına yakın toplanmaya başlanır. Toplama için sabahın erken saatleri ve havanın elverişli olduğu günler özellikle tercih edilir. Mevsiminde toplanan mantarlar yine o bölgelerde yer alan çalışanlarımız tarafından teslim alınır. Mantarların tazeliğini koruması ve iyi kondisyonda işlenebilmesi için soğutmalı araçlar ile işletme sahasına ulaşımı sağlanır.

Mantarlar aynı ekip tarafından seçilir, temizlenir, kurutulur veya dondurulur. İşlemden geçen mantarlar siparişlere özel olarak; müşterilerimizin isteğine göre paketlenir. Tüm bu süreçlerin ardından Türkiye’nin verimli ormanlarından toplanan mantarlar sofralarınıza ulaşır.

Siparişleriniz özel vakumlu ambalajında kargoya verilir. Teslim alır almaz buzdolabında muhafaza etmeniz gerekir. Hafta içi Perşembe günleri dahil olmak üzere, saat 15:00'a kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cuma, Cumartesi ve
Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi itibariyle kargoya verilmektedir*.

*Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

ÇOK SATAN ÜRÜNLER
;