Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 
SAKLI ORMAN: DÜNYANIN EN LEZZETLİ MANTAR ORMANINDAN SİPARİŞ VERİN.

NEDEN SAKLI ORMAN’DAN SİPARİŞ VERMELİYİM?

Mantarları göndermeden önce her partiden numuneler alıp ağır metal analizi, radyoaktivite analizi, mikro biyolojik analiz yapıyoruz.
Ayrıca günlük gelen toplu miktarları metal dedektörle tarıyoruz.

Biz uzman ekibimizle topladığımız mantarları inceliyoruz ve en kaliteli olan mantarları satışa açıyoruz. Biz bu konuda çok hassasız, nasıl ki kendi sağlığımızı düşünüyorsak sizinde sağlığınız bizim için çok önemli. Sipariş verdiğiniz her mantar mutlaka bizim uzman ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra gönderilir.

Kargo ile Türkiye'nin her köşesine gönderim yapıyor ve yolda bozulma ihtimalini de göz önünde bulunduruyoruz. Saklı Orman’dan aldığınız tüm taze, kurutulmuş, dondurulmuş mantarların hepsi en yüksek kalitelidir.

Mesela; padişah mantarı koparıldıktan sonra da büyümeye devam eder. Size en tazesini gönderebilmek için yolda büyüme oranını hesaba katıyor ve ona göre seçim yapıyoruz.

KURUTMA İŞLEMİNİ NASIL YAPIYORSUNUZ VE KURUTULMUŞ MANTARLARI NASIL KULLANMALIYIM?

Kurutma işlemini sadece mevsiminde taze taze topladığımız mantarlarımızı güneşte kurutarak gerçekleştiriyoruz. Başka hiçbir işlemden GEÇİRMEDEN nemsiz dolaplarda muhafaza ediyoruz. Kurutulmuş mantarlarımızı 10 dk sıcak suda beklettikten sonra tazesine en yakın haliyle tüketebilirsiniz.

MANTARLAR ZEHİRLİ Mİ?

Mantarlarımızı paketlemeden önce uzman ekibimiz tüm ürünlerimizi tek tek kalite kontrol testinden geçiriyor. Eğer mantar tüketimiyle ilgili bir alerjiniz veya özel bir duyarlılığınız yoksa güvenle tüketebilirsiniz.

KARGO ÜCRETİ VAR MI?

www.sakliorman.com' dan siparişleriniz için ekstra bir kargo ücreti ödemezsiniz. Ürünleriniz fiyatlarına kargo ve kdv dahildir.

TAZE MANTAR NASIL TEMİZLENİR ?

Taze mantarları fırça yardımıyla temizleyebilir ya da bir kaç kez bekletmeden suyla yıkayabilirsiniz.

KARGOM HASARLI GELİRSE NE YAPMALIYIM ?

Siparişlerinizi özel ambalajla ve özel kutularla sizlerle gönderiyoruz. Ancak nadirde olsa bazen kargodan kaynaklı müşterilerimiz sorun yaşayabiliyor. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız bize Whatsapp hattımızdan fotoğraf atabilir, yaşadığınız durumu bizimle paylaşabilirsiniz. Gerekli durumlarda telafisini gerçekleştiriyoruz.